Slavia - Černilov 3:0 (1:0)

Hráč zápasu:

J.Pakosta      42%

D.Veselý        42%

V dnešním pohárovém utkání jsme hráli s týmen z Černilova(Krajský přebor). Začátek byl z obou stran dost opatrný  s mírnou převahou domácích. Slavia udeřila v 17.minutě,když se po rohu(po chybě) brankáře hostů trefil hlavou Veselý. Hosté vsadili na taktiku dlouhých nakopávaných balonů za naši obranu – tato taktika se ukázala jako neúspěšná a naše dvojice středních obránců(Šimůnek, O.Krempa) pracovala skvěle a soupeře nepustila do žádné šance. Do kabin se odešlo za stavu 1:0 -  který svítil na naši nové světelné tabuli!

Druhý poločas začal velkým tlakem Slavie, ve 47. minutě se ocitnul Linhart sám na penaltě,ale neuvěřitelně přestřelil!! O 3 minuty později byl v souboji ve vápně sražen Lán,ale rozhodčí na značku penalty překvapivě neukázal… Další šance následovala hned poté, když sám na brankáře běžel Chobotský, ale trefil jen gólmana hostí. Domácí se dočkali gólu v 54.minutě, když se po druhé v zápase trefil Veselý – znovu po rohovém kopu. Od té doby domácí ovládli průběh zápasu  a místy to vypadalo, že soupeř hraje 1.B třídu a Slavia Krajský přebor… Další branku přidal v 77.minutě Podrazil. Další šance následovaly: Linhart,Chobotský,M.Krempa,Baťka, ale diváci se už další branky nedočkali.

Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Slavie a ta se bude těšit na dalšího soupeře – Miletín